5 серпня 2022р  у день свята на честь Почаївської ікони Божої Матері вікарій Київської Митрополії єпископ Гостомельський Тихон, керуючий Ірпінським вікаріатством, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія звершив Божественну літургію в храмі на честь одноіменної ікони Пресвятої Богородиці в місті Буча Київської області.

За богослужінням були піднесені сугубі прохання і молитва про припинення війни та настання миру в Україні.

На завершення богослужіння духовенство з вірними пройшли хресним ходом навколо храму. Єпископ Тихон привітав настоятеля і парафіян з престольним святом та передав благословення Предстоятеля Української Православної Церкви.

 

14
9

27 липня 2022 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Гостомельський Тихон звершив заупокійну Божественну літургію в Свято-Троїцькому храмі міста Ірпінь.

По завершенні літургії Преосвященний владика очолив чинопослідування відспівування новопреставленного протоієрея Памфіла Вовченко, який сорок років свого життя присвятив служінню цій парафії, будучи її настоятелем.

Єпископу Тихону співслужили: благочинний Ірпінського благочиння протоієрей Олександр Федоричко, благочинний Білогородського благочиння протоієрей Ростислав Корчак, настоятелі та духовенство вікаріатства.

Після богослужіння архієрей звернувся зі словом до родичів та близьких спочилого. Поховано протоієрея Памфіла Вовченка біля лівого приділа Свято-Троїцького храму.

1
10

12 липня 2022 року, у день пам’яті святих первоверховних апостолів Петра і Павла, вікарій Київсської Митрополії єпископ Гостомельський Тихон, керуючий Ірпінськім вікаріатством, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія звершив Божественну літургію в Петро-Павлівському храмі у містечку Ворзель Київської області.

Його Преосвященству співслужили настоятель храму протоієрей Іоан Токарук та духовенство.

За богослужінням були піднесені сугубі прохання і молитва про припинення війні та настання миру в Україні.

На завершення богослужіння єпископ Тихон привітав релігійну громаду з престольним святом та передав благословення Предстоятеля Української Православної Церкви.

14
15

19 червня 2022 року, у Неділю 1-шу після П’ятдесятниці, всіх святих, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію та підніс заупокійні молитви за загиблими у Бучі у Петро-Павлівському храмі міста. 

За Літургією у храмі на честь святих апостолів Петра і Павла Предстоятелю співслужили митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент, єпископ Гостомельський Тихон, єпископ Баришівський Віктор, єпископ Білогородський Сильвестр, єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій, єпископ Бородянський Марк, єпископ Бишівський Кирил, духовенство храму та гості у священному сані.

05
09

14 травня 2022 року єпископ Гостомельский Тихон очолив святкову Божественну літургію на честь Сщмч. Макарія Київського митрополита, з нагоди його 525 річниці та  125 річниці заснування Макарівського храму у м. Києві.

Приосвященому владиці співслужив єпископ Переяслово — Хмильницький Феодосій, настоятель Макарівського храму протоієрей Владислав (Софійчук), духовенство храму.

Після божественної літургії була проведена хресна хода навколо храму та виголошені привітання з нагоди свята.

15
3
4
9
14

22.04.2022р З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської єпархії, єпископ Гостомельський Тихон відвідав Ірпінське, Бучанське та Гостомельське благочиння. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Владику супроводжували благочинний Ірпінського благочиння протоієрей Олександр Федоричко, представник Військового відділу УПЦ протоієрей В’ячеслав Яковенко та та голова Синодального відділу з благодійності УПЦ протоієрей Сергій Екшиян.

Відвідавши пошкоджені та зруйновані храми, священнослужителі помолилися за безневинно вбитих рабів Божих та православних воїнів, які живіт свій за віру та Вітчизну українську поклали.

За підтримки міського голови Маркушина О.Г. та депутата Короля П.П. в Ірпінському храмі на честь священномученика Володимира Київського городянам було роздано гуманітарну допомогу.


18 грудня 2021 року, напередодні храмового свята на честь Миколая Чудотворчя, вікарій Київської Митрополії єпископ Гостомельский Тихон керуючий Ірпінським вікаріатством, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія звершив чин освячення куполів храму в с. Стоянка.

Його Преосвященству співслужили: благочинний Білгородського благочиння протоієрей Ростислав Корчак, настоятель храму протоієрей Богдан та священнослужителі вікаріатства.

1
2
5

14 жовтня 2021 року, в день свята Покрову Пресвятої Богородиці, вікарій Київської Митрополії єпископ Гостомельский Тихон керуючий Ірпінським вікаріатством, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія звершив Божественну літургію в Свято-Покровському храмі містечка Гостомель.

Перед святковою літургією архієрей звершив чин освячення та встановлення хрестів на куполи храму.

Його Преосвященству співслужили: благочинний Бучанського благочиння протоієрей Олександр Козинець, настоятель храму протоієрей Петро Павленко та священнослужителі вікаріатства.

Після Божественної літургії владика Тихон був запрошений на свято Гостомеля, де освятив новий парк на прохання голови містечка Юрія Прилипка.


В Черкассах соборно отметили память небесного покровителя края преподобномученика Макария каневского

20 сентября 2021 года в черкасском кафедральном Архангело-Михайловском соборе состоялись торжества в честь преоподобномученика Макария, Переяславского и Каневского чудотворца, чья память отмечается сегодня. Почтить этого великого подвижника и несокрушимого защитника Православия приехали архипастыри и представители духовенства из многих епархий Украинской Православной Церкви. Божественную литургию возглавил Высокопреосвященнейший Сергий, митрополит Тернопольский и Кременецкий.

Епископ Гостомельский Тихон с сонмом архиереев приняли участие в празднике.


Храмовый праздник Петропавловской церквы г. Бучя

12 июля 2020г в день памяти Святых первопрестольных апостолов Петра и Павла, Епископ Гостомельский Тихон возглавил Божественную литургию в Петропавловском храме г. Бучя

5
17

Pages: 1 2

===